Brozanům to v přípravě jde. Šup má apetit, znovu pálil i Kassé!

FK Arsenal Česká Lípa - SK Sokol Brozany 0:4 (0:1)
Přípravné utkání | Autor: Daniel Brzák / Litoměřický deník; -sk-

Další přípravné utkání čekalo Brozany v Sosnové, kde se jim postavila divizní Česká Lípa. Svěřenci trenéra Jiřího Němce zejména díky skvělé druhé půli zvítězili 4:0.

„V první půli to bylo dobré, měli jsme šance ale neproměnili je. Naopak závěr utkání byl z naší strany hodně mdlý," podotkl Martin Jánošík, kouč Arsenalu.

„Hrálo se na menším a užším hřišti, terén nebyl kdoví jaký. Prvních dvacet minut to byla spíš kopaná, míč nás moc neposlouchal, naopak domácí měli elán, a to na tom hřišti stačilo," nabídl pohled hostů dlouholetý člen brozanského realizačního týmu Ján Kudlička.

„Bylo tam hodně osobních soubojů i faulů, nic moc pěkného ke koukání, hra byla hodně kouskovaná. Chvíli před poločasem jsme vstřelil první gól, po přestávce už se naše hra zvedla, kluci si na terén zvykli," dodal. „Pak už jsme byli lepší, rychlejší, fotbalovější, a byl vidět rozdíl té jedné soutěže. Chyběli nám ještě někteří hráči, ale účel zápas splnil."

Za Brozany se dvakrát prosadil Dominik Šup, zbylé trefy obstarali Marek Krátký a produktivní Diambal Kassé.

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)
Branky: 
36. Šup, 65. Krátký, 76. Šup, 88. Kassé
Sestava: 

Havránek - Schettl (46. Cibulka), Hasil (46. Bubeníček), Bechyně, Hruštinec, Studecký (46. Soungole), Šup, Sláma, Krátký, Miskovič, Jindráček (46. Kassé)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

18. 7. 2022 | A - tým
Pohodovou výhru 5:0 si na úvod přípravy v Lounech připsaly...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER