První domácí výhra

SK Sokol Brozany - FK Pardubice B 2:1 (1:1)
9. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: -tb-

V 9. kole ČFL skupiny B hostili Brozanští rezervu ligových Pardubic. Utkání na velmi těžkém terénu nepřineslo mnoho fotbalových akcí a hrálo se spíše v soubojovém režimu. Utkání bylo vyrovnané a blíže k šancím měli hosté. To se potvrdilo i první rychlou brankou v 16. minutě, kdy hostující Řehák sice netrefil svůj volej přesně, ale stačilo to na to, aby míč zapadl za Havránkova záda. Obdržený gól domácí probudil a začali se více tlačit do útoku. Zvýšil se počet centrů do vápna, kde však akce vždy skončila. Velmi nebezpečně se po půl hodině hrací doby připomněli i pardubičtí. Svým samostatným nájezdem se jim ale navýšit náskok nepovedlo. Zvýšená útočná aktivita se nakonec domácím přece jenom vyplatila a v 37. minutě našel Martin Jindráček přesným centrem hlavu Dominika Šupa, který se nemýlil. Do kabin se šlo tedy za vyrovnaného stavu 1:1.

Druhý poločas pokračoval ve stejném tempu. Více se do útoku tlačily domácí Brozany a mimo několika přímých kopů za vápnem se stále více přibližovaly ke vstřelení vedoucí branky po centech ze stran. I přes snahu, která se nedala domácím odepřít, neviděli diváci žádnou vyloženou gólovou situaci. Touha po prvním vítězství na domácí půdě však byla větší než nepřízeň počasí, terénu, a i samotného výkonu. Tato touha se vrátila v podobě vítězné branky, kdy marné útočné snahy ofenzivy napravil obránce Marek Strada a svým chytrým prudkým centrem na zadní tyč překvapil hostujícího brankáře a míč v 85. minutě zapadl až do sítě. V posledních minutách utkání se neodehrálo již nic, co by ohrozilo vítězství domácích Brozany v poměru 2:1.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
37. Šup, 85. Strada – 16. Řehák
Rozhodčí: 
Vladimír Melničuk – Jaroslav Coufal, Michaela Pachtová
Diváci: 
120
Sestava: 

Havránek –Strada, Bechyně, Hasil, Schettl (46. Sláma) – Hruštinec – Krátký, Soungole, Výborný (90. Miskovič), Šup – Jindráček (92. Kasse)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

14. 6. 2023 | A - tým
Fotbalisté Brozan oblékli svého trenéra Jiřího Němce do...
28. 5. 2023 | A - tým
Celé utkání jsme byli lepší, jen jsme neproměnili další...
15. 5. 2023 | A - tým
Šlo o vyrovnané a bojovné utkání, asi to nebylo moc ke...
3. 5. 2023 | A - tým
Bylo celkem vyrovnané utkání, akorát my jsme naše šance...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER