Šmidrkal: Hráli jsme špatně, soupeř zkušeně

SK Sokol Brozany - TJ Slovan Velvary 0:1 (0:0)
5. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: Daniel Brzák, Deník.cz; -sk-

Soupeř hrál hodně zkušeně a k ničemu nás nepustil.
Jiří Šmidrkal, asistent trenéra

Nepovedené utkání za sebou mají fotbalisté Brozan, kterým nevyšlo domácí představení v rámci 5. kola ČFL. Velvarům podlehli 0:1.

„Zaslouženě," vypálil bez rozmyslu asistent brozanského trenéra Němce Jiří Šmidrkal. „Soupeř byl lepší, my jsme promrhali zejména první poločas. Začali jsme hrát až někde od 75. minuty, to už je pozdě," kroutil nespokojeně hlavou člen realizačního týmu Sokola.

Utkání příliš vzruchu nenabídlo, jedinou trefu obstaral ve 49. minutě hostující Kott. Pět minut před koncem mohl srovnat Šup, jenže ve skluzu nedokázal dostat míč do sítě.

„Hráli jsme opravdu špatně, naopak soupeř hrál hodně zkušeně a k ničemu nás nepustil," uznal sportovně Šmidrkal.

Brozany se aktuálně nacházejí až na desáté příčce, v příštím kole je navíc vyzve rezerva prvoligové Mladé Boleslavi, start je v sobotu v 10:15.