Organizační info před Teplicemi

MOL Cup, 2. kolo

Ve středu 30.8. se na hřišti v Brozanech utkáme v rámci druhého kola MOL Cupu s celkem FK Teplice. Výkop je naplánován na 17:30, brány stadionu se otevřou 90 minut před začátkem. Na stadion přijďte včas. Vyhnete se tak frontám u pokladen.

Parkování: Parkování v areálu bude umožněno pouze hráčům, funkcionářům a VIP hostům. Ostatním návštěvníkům nebude vjezd do areálu dovolen. K parkování využijte parkovací plochy na náměstí, u volnočasového areálu a v přilehlých ulicích. V ulici Ke Hřišti bude provoz omezen.

Ceny vstupného:
- základní vstupné 100 Kč
- zlevněné (ženy, důchodci, ZTP) 50 Kč

Akreditace pro fotografy: O akreditaci je možné zažádat u p. Milana Richtra, a to telefonicky (732 703 443) nebo emailem (richtr@sokol-brozany.cz). Fotograf obdrží vestu, se kterou mu bude umožněn přístup na místa
pro fotografy. Ve vymezených prostorách musí mít fotograf vestu na sobě.

Zápas: SK Sokol Brozany – FK Teplice
Datum: 30. 8. 2023