Brozanům se posily z prvního týmu osvědčily

SK Sokol Brozany B vs. České Kopisty 5:2 (1:0)
PU | Litoměřický deník

Až dosud v přípravných střetnutích předváděli svěřenci kouče Vladimíra Mandy z místní fotbalové rezervy proti kvalitním soupeřům solidní výkony, ale o lepší výsledky se připravovali žalostnou koncovkou.

Tak jako minulý týden s I. A. třídním Přestanovem, který mimochodem posílil někdejší brozanský středopolař Tvrdík, navíc v útoku Siegl junior a na postu stopera exslávista Martin Hyský.

„Protože máme pořád plnou marodku, přivítal jsem možnost posílit základ v duelu s Č. Kopisty o dva hráče divizního A mančaftu. Oba moc pomohli zklidněním naší hry a v neposlední řadě finálními přihrávkami. Podobná vítězství nepřeceňuji. Vím totiž, že i hosté mají hodně zraněných,“ uvědomoval si kormidelník brozanské rezervy.

Naproti Mandovi nestáli na lavičce kouč Jiří Paul s asistentem Václavem Kučerou, ale kanonýr Petr Podaný, který má zraněné rameno. „Oba jsou pracovně zaneprázdněni, takže jsem to musel odsuplovat já. Přestože nám chybí pět kluků ze základu, takováto střetnutí plní svůj účel. Pokud však budu upřímný, pak bych chtěl na adresu některých svých spoluhráčů říct, že mohli dát do zápasu určitě víc energie.“

Branky: Mižič, Hora, Novotný, Bauer, T. Lédl – Horák 2
Rozhodčí: Prágl
Diváci: 40

Sestava: Brožík – P. Lédl, Richtr, Quaiser, Bouška – T. Lédl, Hora, Goumbi, M.Štekl – Mižič, Novotný (Bauer)

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER