O víkendu měla brozanská rezerva napilno

PU | Litoměřický deník

Fotbalisté I. B třídního Sokola Brozany odehráli o víkendu dva přípravné zápasy. V sobotu změřili síly s kombinovaným celkem Lovochemie Lovosice.

„Až do 70. minuty jsme nebyli horším mužstvem. V závěru jsme si však znovu povolili oddechový čas. Soupeř toho dokázal využít. Z mého pohledu jsme se připravili o příznivější výsledek,“ litoval zbytečné porážky ofenzivně laděný obránce Ondra Horna. „Ondra má pravdu. Ty chyby v závěru se opakují. Myslím si, že vycházejí z nevyhranosti a menších zkušeností mladších kluků,“ trefil hřebíček na hlavičku trenér rezervy Vladimír Manda.

„Přijeli jsme s kombinovaným týmem proto, abychom dali šanci mladým a talentovaným klukům. Nejen pro ně to byla užitečná příprava. Soupeř s námi dvě třetiny držel krok, ale v závěru jsme byli jasně lepší,“ dodal trenér Lovochemie Pavel Doležal.

Po sobotní porážce si brozanská rezerva spravila chuť, když si poradila s rezervou Loun.

„Mohli jsme nadělit soupeři větší ranec. Minimálně dalších pět velkých možností jsme neproměnili. Zejména Novotný si drbal hlavu, když stál zcela osamocený proti lounskému gólmanovi. Není však Bican, aby se brankáře zeptal, kam to chce. To se však stává. Reputaci si napravil po akci O. Horna – T. Lédl, kdy se trefil do pravé šibenice,“ poznamenal Horna.

Brozany B – Lovosice 0:3
Branky: Kyzlik 2, Bortlík, poločas 0:0, r. Prágl.
Brozany B: Brožík – O. Horna, Richtr, Quaiser, Pospíchal – Novotný, T. Lédl, Bouška, M. Štekl – Bauer, Matějka (Dalešický).
Lovosice: Šafránek – Prágl – Drbal, Hadaš, Husar – Kyzlik, Klement, M. Faust, L. Trnka – Bortlík, Krpeš (Hladík).

Brozany B – Louny B 4:1
Branky: Gabriel 2, Novotný, Matějka, poločas 1:0, r. Došek.
Brozany B: Brožík – O. Horna, V. Kühn, Richtr, Quaiser – T. Lédl, Gabriel, A. Kühn, Bouška – Novotný, Dalešický (Bešta, Matějka).– T. Lédl, Gabriel, A. Kühn, Bouška – Novotný, Dalešický (Bešta, Matějka).

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Kšiltovka 90 let
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER