Po víkendu měla rezerva vyrovnanou bilanci

PU | Litoměřický deník

Fotbalisté rezervy odehráli o víkendu hned dvě střetnutí. V tom sobotním nestačili na I. A třídního regionálního soupeře Pokratice (1:4), v neděli si pak napravili náladu výhrou nad Velvary, týmem hrajícím stejnou soutěž na Kladensku.

„Jsem rád, že nám jedny z posledních příprav ukázaly, kde máme rezervy, které můžeme za pochodu odstranit a v mistrovských duelech se jich vyvarovat,“ poznamenal kouč Vladimír Manda.

Duel se odehrál v režii papírového favorita. „Stejně jako kolega Manda i já jsem byl s touto přípravou spokojen. Dal jsem příležitost širšímu kádru. Škoda jen, že jsem neměl k dispozici dalších pět kluků, kteří jsou na marodce. Doufám, že ta se co nejdříve vyprázdní,“ přál si trenér vítězů Michal Slabý, aby Vladimír Manda pokračoval: „To, že Pokratičtí hrají o třídu výš, se nutně muselo nejen do výsledku promítnout. Ale jak jsem uvedl, právě takové zápasy mančaft potřebuje.“

Co nebylo možné přehlédnout, to bylo osobité prožívání dění na brozanské umělce ze strany funkcionářů hostů v čele s Pavlem Šemelíkem. „Nepárej se zbytečně s merunou. Nevidíš tu ideální dálnici. Pošli po ní Havránka do brejku,“ zasuploval si spontánně taktické pokyny s lavičkou, aby Knop poslechl a Písař zavěsil. I takovou podobu může mít příprava.

„Mančaft odehrál utkání, které mělo z obou stran dobrou fotbalovou kvalitu. Byli jsme o ten gól lepší. Zejména do přestávky. To jsme Velvarské k ničemu vážnějšímu nepustili. Nicméně jsme si zase neodpustili chybu při bránění, kterou hosté v 74. minutě dokázali využít na 1:1. Musím však kluky pochválit za to, že to nezabalili a dokázali strhnout výhru na svou stranu,“ pochválil svůj celek Vladimír Manda.

SK Sokol Brozany B vs. Pokratice 1:4 (1:3)
Branky: Quaiser – Písař 2, Knop, Fišera
Rozhodčí: Vlašič
Diváci: 40

Sestava: Brožík – Novotný, Richtr, Bouška – O. Horna – T. Lédl, L. Horna, M. Štekl, Dalešický – Matějka, Bauer (Quiaser)

SK Sokol Brozany B vs. Velvary 2:1 (1:0)
Branky SK: Gabriel 2
Rozhodčí: Vlašič
Diváci: 30

Sestava: Brožík – J. Quaiser – O. Horna, Pospíchal, P. Lédl – Manda jun., Goumbi, Gabriel, M. Štekl – Novotný, Bouška (L. Horna, Richtr)

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER