V domácím prostředí se rezervě nedaří

SK Sokol Brozany B - SK Libotenice 0:2 (0:0)
I. B třída | -pl-

V jarní části sezony získalo B mužstvo ze šesti zápasů pouhých pět bodů a umístění ve středu tabulky drží jen díky vydařenému podzimu. Tuto nelichotivou bilanci chtělo změnit v neděli proti Libotenicím, které naopak útočí na příčky nejvyšší.

Jenže už první poločas ukázal, že žádné velké zlepšení nepřišlo. Tak jako vždy kombinace vázla a hrálo se z obou stran jen pomocí nakopávaných míčů. Hosté se dostávali do příležitostí po rohových kopech, vstřelit branku se jim ale nepodařilo. V první půli nebyla, s výjimkou jedné Bovškovy střely, k vidění žádná výraznější brozanská šance.

Druhá půle přinesla snahu o hru po zemi. Díky ní měli domácí mírnou územní převahu, branku ale neohrozili. Dlouho to vypadalo, že se soupeři rozejdou smírně. Pak přišla 78. minuta, brozanský stoper Uka podskočil vysoký míč a Bovška, který se pokusil za něj zaskočit, špatně zpracoval. Balon se odrazil k libotenickým, kteří postupovali dva na brankáře Brožíka. Vstřelit branku jim nečinilo žádnou obtíž. S rezervou to v tu chvíli nevypadalo ani trochu dobře a o pět minut bylo ještě hůře. Po rohu hostujících hráčů si vstřelil vlastní branku Ondřej Horna. Na tyto dva góly se už brozanským odpovědět nepodařilo a čtvrtá porážka v domácím prostředí v řadě jen prohloubila jarní krizi.

ŽK: 2:1
Rozhodčí: Sedláček
Diváci: 50
       
Sestava: Brožík – Lédl P., Quaiser, Uka, Horna O.– Bovška, Goumbi, Horna L. (41. Lédl T.), Manda – Štekl (75. Kalous), Bauer

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER