Bod byl blízko

SK Sokol Brozany – SK Štětí 0:2 (0:0)
4. kolo | I. třída skupina A | -sk-

V dalším soutěžním utkání nastoupil náš dorost poprvé v domácím prostředí a jeho fandové byli zvědavi, jak se oklepe z porážky z minulého kola ve Šluknově.

Utkání jsme začali odhodlaně, ale zpočátku byl aktivnější soupeř, který nás nejvíce zaměstnával po naší pravé straně. Přesný v zakončení ovšem nebyl. Ke konci poločasu jsme si vypracovali několik příležitostí i my. Využít jsme je ale nedokázali.

Ve druhém poločase se nám už tolik nedařilo. S přibývajícím časem nám docházely síly a valil se na nás jeden útok za druhým. Dobře organizovaná obrana naštěstí nebezpečné útoky odvracela a soupeře do žádné vážnější situace nepustila. V tento okamžik jsme ovšem začali být nervózní, nepodrželi jsme míč, útočníci nedokázali vyhrávat souboje...

Rozuzlení celé zápletky přišlo pět minut před koncem, kdy jsme nepokryli dlouhý míč za obranu a Horvát nadvakrát překonal, do té chvíle spolehlivého, Nedorosta.  A o minutu bylo ještě hůře. Po rozehrání jsme se vrhli do útoku. Ovšem po ztrátě míče na útočné polovině soupeř rychle rozehrál za naši obranu a Možný upravil na konečných 0:2.

Hodnocení trenéra Honzy Kunerta: "Dnes jsem velmi spokojený s nasazením mužstva. Na taktické stránce musíme ještě hodně zapracovat, ale pokud bude nasazení stejné, jako v tomto zápase, výsledky se určitě dostaví. Bohužel mne nejvíce mrzí, že jsme zbrklí a nervózní při rozehrávce. Hodně míčů kazíme. Mužstvu ale věřím. Věřím, že se konečně zvedneme. V dnešním utkání bylo dost prvků, které si můžeme přenést do dalších utkání", zhodnotil utkání trenér Jan Kunert.

Hodnocení článku: 
Average: 5 (2 votes)
Branky: 
85. Horvát, 86. Možný

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER