Výprodej šancí hned na úvod přípravy

Krásný Dvůr - SK Sokol Brozany 3:2 (2:2)
Přípravné utkání | -sk-

Náš dorost odehrál své první přípravné utkání proti Krásnému Dvoru. Jak utkání zhodnotil trenér Jan Kunert?

Jako trenérovi se mi tento mač hodnotí velmi špatně, takový výprodej šancí jsem snad nezažil. Soupeř hrající jako my A třídu Ústeckého kraje, ovšem skupinu B, poprvé udeřil po chybě v naší rozehrávce.

Vyrovnání přišlo po individuální akci Járy Honzajka. Ale to, co se událo potom, to bylo nevídané a trestuhodné. Šance, které měl Martin Endler, to se prostě musí proměňovat! Několikrát tváří v tvář brankáři domácích si nedokázal poradit, ale určitě nebyl sám, kdo mohl rozvlnit síť.

A když se nedávají góly, vždycky přichází trest. A ten přišel i tentokrát. Soupeř z ojedinělé akce vystřelil z větší dálky a bohužel našemu brankáři balon propadl až do sítě. Nutno ovšem podotknout, že v bráně stál nervózní a nezkušený mladík, který ještě loni patřil věkem do kategorie mladších žáků. Nutno ale také podotknou, že svoji chybičku na konci poločasu několikrát napravil.

Po obdrženém gólu jsme opět bušili do soupeře a vypracovali si několik nadějný šancí. Bohužel bez efektu. Srovnat skóre se nám podařilo těsně před koncem poločasu, když se opět prosadil Jarda Honzajk.

Ve druhém poločase se už fotbal tolik nehrál, a když, byli jsme to my, kteří více ohrožovali branku soupeře. Rozuzlení přišlo v 70. minutě, kdy rozhodčí odpískal ruku Kuby Havlíka a domácí krásnou střelou rozhodli utkání.

Hodnocení článku: 
Average: 5 (2 votes)
Sestava: 

Adamec - Kouba, Pech, Havlík, Lesák, Kubík, Zázvorka, Manda, Honzajk - Zelenka, Endler

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER