Výsledkový servis mládeže (36. týden)

Autor: -sk-

ŠKOLIČKA

V tomto roce došlo ke změně herního formátu školiček, kdy se pořádají turnaje vždy pro určitý počet týmů. Turnaj se hraje systémem každý s každým vždy 3+0 (3 hráči v poli bez brankáře). První turnaj proběhl 3. 9. v Brozanech, kde hrály FK Litoměřice a ASK Lovosice. Na těchto turnajích není důležité, kdo vyhraje, ale aby si kluci vyzkoušeli první zápasy. Zápasy sledovalo asi 50 diváků.


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SK Sokol Brozany – FK Libochovice 8:16
První domácí zápas mladší přípravky naši kluci prohráli s tradičním soupeřem z Libochovic. V této věkové kategorii máme v současnosti málo hráčů, a tak si pomáháme i staršími kluky z miniškoličky (ročníky 2014). Zápas asi rozhodlo to, že Libochovicím pomohl výkon jejich brankáře, který chytil několik gólových šancí.


STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Vchynice/Sulejovice – SK Sokol Brozany 6:32
Starší přípravka sehrála svůj první mistrovský zápas v Sulejovicích. Celý zápas měli kluci velkou převahu a s chutí si zastříleli.


MLADŠÍ ŽÁCI

Dynamo Podlusky – SK Sokol Brozany 4:1
Mladší žáci prohráli svůj první mistrovský zápas v Podluskách. I když prohráli, nebylo to na první zápas špatné. V mladších žácích řešíme podobný problém jako v mladší přípravce, nedostatek hráčů.


STARŠÍ ŽÁCI

Dynamo Podlusky – SK Sokol Brozany 2:3
Starší žáci vyhráli svůj první mistrovský zápas v Podluskách na penalty.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

PODOBNÉ ČLÁNKY

17. 9. 2020 | Mládež
MLADŠÍ PŘÍPRAVKASK Sokol Malé Žernoseky – SK Sokol...
23. 10. 2018 | Mládež
Víkendové výsledky mládeže hodnotí samotní trenéři...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Minidres
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER