Mladší žáci v Neštěmicích neuspěli

FK Český Lev Neštěmice - SK Sokol Brozany 2:1 (1:0)
8. kolo | Krajský přebor mladších žáků sk. A | Autor: Dominik Svoboda

 

Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř. Komplikace nám začaly už při odjezdu, kdy nás místo dvanácti jelo jen devět s tím, že minimálně dva kluci museli jít hrát ještě za starší žáky…

Domácí Neštěmice vstoupily do utkání lépe, chvíli nám trvalo, než jsme se s jejich rychlou kombinační hrou dokázali vyrovnat. Po pár minutách jsme s domácími tempo hry srovnali a byli jsme více než vyrovnaným soupeřem. Ve 24 minutě jsme dostali smolný gól, nicméně jsem velice rád, že jsme se nesložili a hráli dál ve stejném tempu.

Do poločasu se stav utkání neměnil, v poločase jsme kluky nabádali k totožné aktivitě, bojovnosti a věřili jsme, že z některé ze střel, kterých jsme měli značně už v prvním poločase, vstřelíme gól. Bohužel hned ve třetí minutě druhého poločasu dali domácí branku na 2:0. Kluci se ale nevzdali a od této chvíle byli jasně lepší. Vytvořili jsme si minimálně tři stoprocentní šance, ze kterých jsme mohli skórovat. Gól jsme však dali jen jeden. Ve 45. minutě krásné sólo nekompromisně zakončil kapitán Samuel Toth. Do konce utkání jsme se tlačili ke vstřelení druhé branky, tu jsme však bohužel nedali, a tak jsme v Neštěmicích velice smolně prohráli 2:1.

 

 

Hodnocení článku: 
Average: 4.7 (3 votes)

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER