Finále Tipsport ligy jsme pořadatelsky zvládli

Tipsport liga 2015 | Final Four
Autor: -lap-; -sk-

Po dva víkendové dny byla upřena pozornost fotbalové veřejnosti k nám do Brozan, kde se na umělce uskutečnilo finále Tipsport zimní ligy.

Do Final Four si vybojovaly postup tři prvoligové a jeden druholigový tým. Z vítězství se radoval Hradec Králové po výhře nad Českými Budějovicemi 2:0. Třetí skončil Zlín. Ceny nejlepším předávali vedoucí komunikace holdingu Tipsport Lubomír Ježek, předseda STK ZL Svatopluk Malina a předseda OFS Litoměřice Ján Kudlička. Spolupořadatelství akce jsme jako klub SK Sokol Brozany zvládli, což naznačil i sekretář Petr Klimeš.

Jak byste víkend zhodnotili?

Pořádání akce bylo pro náš klub výzvou, kterou jsme zvládli dobře. Důležitým faktorem bylo počasí, které bylo na leden celkem příznivé. Od společnosti E-Motion, která celou akci zaštiťovala, jsme měli také pozitivní ohlasy, takže asi v pohodě.

Kolik si do Brozan našlo cestu diváků?

Za oba dny přihlíželo utkáním přes 600 diváků, kterým chci poděkovat, že si našli cestu do volnočasového areálu i při těchto mrazivých teplotách. Škoda jen, že mužstvo Bohemians Praha 1905 nepostoupilo do finále. To by se návštěva jistě ještě navýšila.

Stálo finále něco pořádající klub, nebo náklady na rozhodčí, pořadatele atd. platil např. Tipsport?

Společnost E-motion nám poskytla paušál na organizaci a přípravu celé akce. Vstupné šlo také za námi a náklady na rozhodčí platili oni.

Kolik si odnesly jednotlivé týmy financí?

Podle mých informací se oproti minulému roku změnil systém vyplácení. Platilo se za získaný bod, ale přesnou částku neznám.

Šli byste do toho znovu?

Je to zviditelnění nejen našeho klubu, ale i celé obce. Je příjemné dívat se třeba na ČT sport a vidět v programu Brozany nad Ohří. Nevadilo by nám, kdybychom finále dostali opět do obce, ale to závisí na spoustě okolností a pořadateli Tipsport ligy. Chtěl bych každopádně touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravách a organizaci celé akce.

 

Semifinálová utkání
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10114956110-fotbal/215471291122602-zimni-tipsport-liga-2015

Finále
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10114956110-fotbal/215471291122603-zimni-tipsport-liga-2015

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

22. 1. 2015 | Nezařazené
Zimní Tipsport liga 2015 – nejlépe obsazený fotbalový...
5. 1. 2015 | Nezařazené
Sedm prvoligových klubů se představí v průběhu ledna na...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Almanach
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER