Nové partnerství mezi SK Sokol Brozany a Fotbalovou farmou

Autor: -sk-

V minulém týdnu se na sportovním grémiu klubů SK Sokol Brozany a Fotbalové farmy VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem dohodla vzájemná spolupráce mezi výše uvedenými kluby při výchově mládeže.

Náš klub se stal generálním partnerem VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem. Cílem této dohody je výchova a vzdělávání talentované fotbalové mládeže Podřipska.

Náš klub  bude soustředit svou pozornost na sportovní přípravu a výchovu v kategoriích mini přípravek, přípravek a obou věkových skupin žáků. Kdežto Fotbalová farma se bude v přímé souvislosti s Vyšší a střední odbornou školou v Roudnici nad Labem věnovat sportovní výchově a potažmo i vzdělávání v obou kategoriích dorostu (mladší a starší).

Spolupráce bude probíhat i ve vzájemné kooperaci hracích ploch, které společně s dalšími nadstandartními podmínkami obou klubů může přinést intenzivní fotbalovou přípravu a rovněž kvalitní regeneraci. Umožní to rozvoj nejen v žákovských a juniorských kategoriích, ale i mezi trenéry, kde je také stále možnost dalšího vývoje.

Pevně věříme, že touto dohodou započneme etapu, která bude ve prospěch obou zúčastněných klubů, intenzivnímu rozvoji fotbalu Podřipska, ale především povede k lásce k fotbalu a výkonnostnímu růstu samotných hráčů.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (2 votes)

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER