Mladší přípravka vítězem turnaje O pohár předsedy OFS Litoměřice

Autor: -sk-

Dnešní halový turnaj mladších přípravek o Pohár předsedy Okresního fotbalového svazu Litoměřice ovládly naše barvy!

Nehodnotíme pouze výsledky, ale
i koncepční práci s mládeží...
Petr Klimeš, sekretář klubu

Svěřenci Tomáše Voláka postoupili ze základní skupiny, když porazili Podlusky 4:0, Libochovice 4:1 a nestačili pouze na Litoměřice, kterým podlehli 3:6.

V semifinále pak dokázali vyřadit Slavoj Roudnice, když jedinou branku utkání vstřelil Filip Kafka.

Finálové utkání proti Štětí pak rozhodli Filip Kafka, který vstřelil dvě branky a Marek Dětinský, který přidal třetí branku našeho týmu. Štětí už jen korigovalo výsledek na konečných 3:1!

"Za vedení klubu mohu říci, že nás velice těší to, že se naše nejmladší fotbalové naděje staly přeborníky okresu, což je dobrá vizitka pro brozanskou kopanou. Zároveň chceme vyzdvihnout činnost trenérů, kteří odvádějí dobrou práci, která nese ovoce v podobě dobrých výsledků. Nehodnotíme pouze výsledky, ale i koncepční práci s mládeží, která začíná právě u těchto nejmladších", podotkl sekretář klubu Petr Klimeš.

Sestava: Luxa, Volák, Dětinský, Rosa, Prokop, Wegsmied, Kafka, Štrympl | Trenér: Tomáš Volák

Konečné pořadí turnaje
1. SK Sokol Brozany