Nervozita nám svazovala nohy

SK Sokol Brozany – ASK Lovosice 3:4 (1:1)
6. kolo | Krajský přebor starších žáků | -sk-

V neděli naši starší žáci odehráli další kolo Krajského přeboru. Za příjemného počasí a na dobře připravené hřiště dorazil celek ASK Lovosice.

Začátek zápasu patřil nám, kdy jsme si vytvořili několik zajímavých příležitostí, ale nepřekonali jsme dobře chytajícího Jaroslava Kovaříka. Po těchto příležitostech byla na našich hráčích vidět zjevná nervozita. Nedokázali si pořádně přihrát, při zpracování se od nich míče odráželi. Heslo nedáš-dostaneš se naplnilo už v 9. minutě, když hosté z první střely na bránu vstřelili svoji první branku. V dalších fázích zápasu jsme si vytvořili několik náznaků šancí, které jsme řešili zbrkle, střelou zdálky, nebo jsme ztroskotali na dobře vyběhnutém brankáři hostí Jaroslavu Kovaříkovi. Do poločasu se nám ovšem podařilo srovnat stav. Po rohu Michala Ference se trefil dobře hrající Tomáš Zelenka. Do konce poločasu ke změně skóre už nedošlo, tudíž se do kabin šlo za stavu 1:1.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře. Hned z první šance hostí jsme obdrželi druhou branku. Na gól soupeře se nám ale podařilo rychle odpovědět. Ve 39. minutě se prosadil Marek Martiš. Poté se nám dokonce podařilo skóre otočit. Ve 43. minutě se trefil z dálky opět Marek Martiš, když lobem přehodil vyběhnuvšího gólmana hostí Jaroslava Kovaříka.
Ve 49. minutě bylo ale opět srovnáno, když se prosadil lovosický Radomír Rambousek. V 55. minutě potom hosté opět strhli vedení na svou stranu, když se opět prosadil Radomír Rambousek.

Ke konci zápasu jsme se ještě dostali do několika příležitostí, ale znovu jsme je řešili zbrkle.

„Pro nás to bohužel nebyl moc povedený zápas. Podařilo se nám dvakrát srovnat stav a utkání dokonce i otočit. Přesto jsme ho ale nedotáhli do vítězného konce. Musíme se poučit z chyb a soustředit se na další zápas“, zhodnotil utkání trenér Václav Kunert.

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)
Branky: 
Marek Martiš 2 x, Tomáš Zelenka
Sestava: 

S. Šedivý, J. Lepič, M. Ferenc, T. Zelenka, D. Svoboda, L. Prokop, K. Kutzler, L. Lain, J. Minks, M. Martiš, J. Havlík
Připraveni: O. Adamec, M. Baslík, J. Trégner, D. Kunert

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER