O výhře rozhodl první poločas

SK Štětí - SK Sokol Brozany 2:4 (1:4)
15. kolo | Krajský přebor starších žáků | -sk-

Naši starší žáci předehrávali o středečním svátku 15. kolo krajského přeboru, kdy jim los soutěže přiřadil celek SK Štětí.

Ráz tohoto derby určil hned ve čtvrté minutě svoji brankou Marek Martiš. Po tomto gólu jsme byli aktivnějším týmem a vytvářeli si i další šance. Domácí ohrožovali naši branku převážně z dálky. V tomto byl hodně aktivní Tomáš Dopater. Z naší aktivity jsme vytěžili další branku, když se ve 14. minutě opět trefil Marek Martiš.

Ve 20. minutě zvýšil na 0:3 Jakub Havlík. Domácí sice ve 28. minutě snížili na 1:3, když se prosadil Tomáš Dopater, ale do poločasu se nám podařilo opět zvýšit svůj náskok na tříbrankový rozdíl. Ve 34. minutě se totiž znovu trefil Jakub Havlík.

Do druhého poločasu nastoupil v brance Standa Šedivý. Bohužel hned z první střely inkasoval, když se ve 46. minutě ujala střela Tomáše Dopatera.

„V prvním poločase nás podržel několika dobrými zákroky Ondřej Adamec. Hráli jsme jednoduchý a účelný fotbal, který na domácí platil. Ve druhém poločase zřejmě došlo z naší strany k uspokojení. Už jsme si nevytvářeli podobné šance jako v první půli a ani jsme nebyli tak aktivní“, zhodnotil utkání trenér Václav Kunert.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
Marek Martiš 2, Jakub Havlík 2
Sestava: 

O. Adamec, J. Lepič, M. Ferenc, T. Zelenka, D. Svoboda, L. Prokop, J. Trégner, M. Beránek, J. Minks, M. Martiš, J. Havlík.
Připraveni: S. Šedivý, M. Baslík, K. Kutzler

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

6. 4. 2017 | A - tým
Vyhrát jsme si nezasloužili, v naší hře nebyl náboj......
7. 9. 2016 | A - tým
Možná to bylo dnes na tři body...Ján Kudlička, manažerAž...
23. 4. 2014 | A - tým
Jednoznačným výsledkem skončilo okresní divizní derby ve...
24. 9. 2013 | A - tým
Okresní divizní derby skončilo dělbou bodů. V domácím...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER