Starší žáci jdou v Severočeském poháru dál

FK Postoloprty - SK Sokol Brozany 2:6 (2:2)
1. kolo | Severočeský pohár | -pk-

V 1. kole Severočeského poháru JOMA CUP 2011 starších žáků jsme nastoupili proti soupeři, který hraje o třídu níže než my (I. A třídu).

Začátek utkání byl vyrovnaný bez vážnějších šancí. Do vedení se dostali domácí, když si náš brankář vybral slabší chvilku a pustil lehkou střelu za svá záda. Inkasovaný gól nás nabudil a důrazněji jsme šli za vítězstvím. Harvan otočil výsledek utkání, ale do poločasu domácí srovnali na 2:2, když jsme si po nedorozumění brankáře a obrany vstřelili vlastní branku. Ve druhém poločase jsme v rychlém sledu vsítili dvě branky a zápas byl rozhodnutý a prakticky se jen dohrával.

Bohužel se nám v pohárovém utkání zranili dva hráči. Ivan Oros má poranění kotník a Patrik Krebs nešťastně spadl na ruku. Doufáme, že se do nedělního zápasu dají do pořádku, protože nás čeká okresní derby s Litoměřicemi.

V příštím, druhém, kole nás čekají FK Teplice. Utkání bude sehráno 11. 5. 2011 od 17,00 hodin v Brozanech nad Ohří.

Branky     Harvan 3x, Krebs, Matuszewski, Zelenka

Sestava:     Kunert – Šimůnek, Hesko, Trnka, Horák – Serbený, Maňour, Zelenka – Krebs, Harvan (Ivan Oros, Zelenka, Matuszewski)