Starší žáci na úvod smolně prohráli

SK Sokol Brozany - FA Šluknovského výběžku 0:1 (0:0)
Krajský přebor st. žáků | -sk-

Do jarních odvet jsme vstoupili nešťastnou porážkou. Po bojovném výkonu soupeř vydřel vítězství, když svou jedinou branku vstřelili devět minut před koncem po chybě jinak výborně hrající obrany a spolehlivě chytajícího Vladimíra Kunerta.

Útočná dvojice Harvan - Oláh i přes velkou snahu nedotáhla své šance do úspěšného konce.

Kladem zápasu bylo, že jsme hráli vyrovnanou partii s mužstvem aspirujícím na postup do žákovské divize, který měl kádr složen pouze z ročníku 1996 oproti našemu mužstvu, ve kterém nastoupilo devět hráčů o rok mladších, což je příslibem pro nadcházející sezóny.

V příštím kole zajíždí naši starší a mladší žáci do Ústí nad Labem (2. 4. 2011, od 10,00 hodin, resp. 12,00 hodin), kde sehrají utkání proti B žákům krajského města.

Sestava:     Kunert – Trnka, Ivan Oros, Krebs, Šimůnek – Bohdan Oros, Šimánek, Staněk, Horák – Oláh, Harvan (Zelenka, Matuszewski)

Šála