Starší žáci v derby neuspěli

SK Sokol Brozany - FK Litoměřice 2 : 3 (2 : 2)
Krajský přebor st. žáků | -pk-

Do derby s odvěkým rivalem jsme nastoupili nejlépe, jak jsme jen mohli. Do 15. minuty jsme vedli 2:0 po brankách Šimánka a Oláha, které jim připravil Harvan. Poté jsme měli šance na zvýšení skóre po samostatných nájezdech Harvana, které však nebyly dotaženy do úspěšného konce. Hra byla vyrovnaná, ale svými chybami, které vytvořili Krebs s Šimůnkem, bylo do poločasu ještě srovnáno.

Na začátku druhého poločasu jsme opět nedůrazně řešili situaci před naším velkým vápnem a soupeř střelou z dvaceti metrů zvýšil skóre na 2:3. Naši žáci přidali na obrátkách a snažili se minimálně vyrovnat. V závěru, když už se hrálo vabank, nás několikrát hosté přečíslili, ale Kunert nás podržel. Bohužel se nám kýžený gól nepodařilo vstřelit a hosté si odvezli tři body.

"Nastoupili jsme pouze se základní jedenáctkou a z toho ještě dva hráči hráli se sebezapřením z důvodu zranění (Krebs, Šimůnek). Omluveni byli čtyři zranění hráči - bratři Orosové, Hesko a Máka. Další tři se neomluvili (Zelenka, Staněk a Stupka), kteří místo utkání odjeli někam na návštěvu." Prozradil bezprostředně po utkání trenér Josef Brožík.

Branky SK: Šimánek, Oláh
       
Sestava: Kunert – Šimůnek, Krebs, Trnka, Horák – Serbený, Maňour, Šimánek, Oláh – Matuszewski, Harvan

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER