Brozanské dívky vedení 3:0 prohospodařily

SK Sokol Brozany - LFC Ústí nad Labem 3:4 (3:1)
12. kolo | 3. Česká liga žen | -mr-

Ve 12. kole přivítaly naše dívky soupeřky z Ústí nad Labem. Do utkání vstoupily velice aktivně a už v 9. minutě se dostali do vedení, a to když si centr Puravcové srazily do vlastní branky ústecké obránkyně. Ve 21. minutě se měnilo skóre podruhé, když se z dálky opřela do míče Jurková a ten zapadl za záda Kroupové. Ve 28. minutě už to bylo 3:0, když se po samostatném úniku prosadila Mikinová. Ve 38. se ovšem po chybě obrany dostala ve vápně k míči Schmidtová a snížila na 3:1

Na začátku druhé půle brozanské dívky zahodily několik vyložených šancí, a tak se ke slovu opět dostaly soupeřky. V 60. minutě snížila Hálková na rozdíl jedné branky a v 77. minutě Fryčková dokonce vyrovnala. Za nerozhodného stavu se sice brozanským podařilo v 85. minutě vstřelit branku, ta ovšem nebyla uznána pro ofsajd. Finálovou tečku za utkáním udělala v 89. minutě ústecká Schmidtová, když z přímého kopu zamířila přesně do sítě domácích a dala výsledku konečnou podobu 3:4.

Branky: 9. Puravcová, 21. Jurková, 28. Mikinová - 38. Schmidtová, 60. Hálková, 77. Fryčková, 89. Schmidtová