Fotbalistky Brozan v Německu nezklamaly, ale mohly být výš

Ladies Cup 2011 | Naunhof | Německo
Ladies Cup 2011 | -lap-

Solidní šesté místo obsadily třetiligové fotbalistky SK Sokol Brozany při víkendovém Ladies Cupu 2011 v německém Naunhofu, kde byly tentokrát jedinými zahraničními účastnicemi.

V základní skupině Brozany jednou zvítězily a dvakrát smolně o jednu branku podlehly, což je stálo lepší umístění. V boji o celkové pořadí pak sice vysoko prohrály, ale na výsledku se podepsala dlouhá předchozí přestávka a skutečnost, že po ruce mimo pokutové území byla na dvě minuty vyloučena gólmanka, která se nemohla vrátit ani po obdržené brance.

Brozanské fotbalistky v Německu nezklamaly, pořádající SV Naunhof 1920 jim oplatí návštěvu v květnu, kdy sehraje přátelský zápas v rámci zdejších pouťových oslav.

Celkovým vítězem turnaje se stal tým Eintracht Liepzig Süd.

Výsledky ve skupině: SG LVB – SK Sokol Brozany 1:0, ZFC Meuselwitz – Brozany 0:2, SV Naunhof 1920 – Brozany 1:0. O 5. – 6. místo: Liepziger FC 07 – Brozany 5:0.

Sestava: Tichá, Gabrielová, Klugová, Veselá, Racková, Drátovníková, Brůnová, Varunkiv, Richterová, Plašilov