Fotbalová školička

Fotbalová školička je v oddíle Sokola Brozany pojmem mladým, jelikož školička byla založena v měsíci dubnu roku 2009. Primárně je určená pro děti předškolního věku od 4 do 6 let. Cílem školičky je tyto děti zábavnou a všeobecnou formou naučit fotbalovým základům a postupně je začleňovat do hracího systému 4+1. Tímto systémem hraje mladší přípravka v okresním přeboru...

Tréninky probíhají v období září, říjen na hlavním travnatém hřišti SK Sokola Brozany. V období listopadu až března jsou tréninkové jednotky přesunuty do sportovní haly v Brozanech nad Ohří. Od měsíce dubna do června se trénuje podle aktuálního počasí na umělé trávě III. generace nebo na hlavním travnatém hřišti. Fotbalové prázdniny vychází na červenec a srpen.

Trenérem fotbalové školičky je Čistý Václav (tel.: 602 758 519).

Kšiltovka 90 let