Přestáli jsme tutovky, nakonec jsme ale stejně chybovali

FK Přepeře - SK Sokol Brozany 2:0 (0:0)
2. kolo | Fortuna ČFL | Autor: Litoměřický Deník; edit: -sk-

Dostali jsme dvě branky po našich triviálních chybách
Petr Čermák, trenér

Vyrovnaný úvod střetnutí narušila 26. minuta, kdy se v první obrovské šanci domácích zjevil Pavlata, ale těsně minul. Při druhé tutovce pomohla našemu celku nejprve tyč, následná dorážka se od Hruštince odrazila těsně nad Lipšovu branku. Právě brankář Lipš byl ústřední postavou při třetí nebezpečné akci, kdy si poradil s tvrdou střelou na přední tyč.

Naše mužstvo se však do druhé půle nepoučilo a Lipš tak musel hned v úvodní desetiminutovce likvidovat další gólovku domácích. Osmělili jsme se až po hodině hry, kdy Aljinovič dokonce otevřel skóre zápasu, branka však nemohla platit kvůli ofsajdu. Krátce poté se dostal k zakončení Hovsepjan, jenže v největší šanci svého týmu trefil pouze nohu domácího brankáře.

A tak přišel trest na druhé straně. Svěřenci Petra Čermáka nedokázali odvrátit míč do bezpečí, ten napálil zpět na bránu Pavlata a jeho projektil tečoval před plachtícím Lipšem hlavou mimo jeho dosah Volf. Sedm minut na to bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto. Do té doby skvělý Lipš totiž neudržel vysoký centr a na Ježka následně zívala odkrytá branka.

„Zápas, který jsme dneska odehráli, byl z naší strany naprosto odlišný od toho domácího s Bohemians. Upustili jsme od naší bojovnosti a nasazení. Přizpůsobili jsme se hře, kterou jsme hrát vůbec nechtěli a která nám ani není vlastní. Hru jsme zpomalovali, nechodili jsme rychle nahoru a tím pádem jsme soupeři poskytli dostatek času. Pak jsme přestali běhat a prohrávali souboje. Domácí byli u všeho dřív a tím pádem měli i šance. My si celou dobu koledovali o gól, a nakonec ty góly bohužel přišly. Když už jsme přečkali obrovské šance domácích, tak jsme dostali dvě branky po našich triviálních chybách“, řekl bezprostředně po utkání trenér Petr Čermák.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
75. Volf, 82. M. Ježek
ŽK: 
2:3
Rozhodčí: 
Raplík Lukáš - Jansa Adam, Vít Petr
Diváci: 
250
Sestava: 

Lipš – Obrtlík, Bories (46. Pavlíček), Bubeníček, Hruštinec, Výborný (59. Jakš), Cibulka (C) (78. Vojvodic), Hloušek, Hovsepjan (82. Turek), Mešič, Aljinović

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

11. 8. 2021 | A - tým
Hrozně jsme se nadřeli na gól, pak uděláme dvě chyby a...
3. 9. 2020 | A - tým
Byli jsme lepším týmem...Jiří Šmidrkal, asistent...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER