Bezbranková remíza v Živanicích

TJ Sokol Živanice - SK Sokol Brozany 0:0
14. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: Václav Beneš / Sport na Litoměřicku a Ústecku; -sk-

V minulém kole zvládli brozanští fotbalisté obrat v domácím duelu s Duklou Praha B a do tabulky si připsali důležité tři body. V posledním podzimním kole zavítali do Živanic, kde je čekal přímý souboj o třetí příčku a nepřímý o druhou. První poločas mnoho krásy nepobral a oba gólmani se po většinu času asi nudili a možná jim chvílemi byla zima. Diváci se nedočkali ani jediné pořádné střely směřující mezi tři tyče. Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil a na nějakou větší šanci se čekalo poměrně dlouho. Až v úplném závěru se dostali domácí do dvou velkých příležitostí, ale Jiří Havránek dvě střely z těsné blízkosti zlikvidoval a udržel tak čisté konto. Sokol Brozany přezimuje na parádní třetí příčce.

Ve třetí minutě zablokoval Buriánek ve vápně Šupův pokus. V páté minutě nachází Bubeníček dlouhým centrem z levé strany ve vápně Chukwumu, ale ten se nachází v ofsajdu. V sedmé minutě chytá gólman Frydrych Krátkého centr z pravé strany. Ve 13. minutě fauluje Buriánek u středové čáry Studeckého. V 15. minutě odvrací domácí obrana Kopeckého centr z přímého kopu. Ve 22. minutě volí tísněný Buriánek malou domů. Ve 24. minutě si sice Frydrych zakřičel, přesto před ním odvrací Spěvák hlavou na roh Pardubského dlouhý centr z pravé strany. V téže minutě si došel Frydrych pro další Pardubského dlouhý centr z pravé strany. Ve 25. minutě odvrací Bechyně u bližší tyče na roh centr D. Pánka téměř od pravého rohového praporku. Ve 26. minutě je za koncovou čáru odváděn kulhající Pardubský a Gebert signalizuje směrem k trenéru Jiřímu Němcovi, že bude potřeba ho vystřídat. Ve 27. minutě zajíždí Spěvák u brozanské střídačky do Výborného a sudí Lucie Šulcová tasí žlutou kartu. Ve 28. minutě nahrazuje zraněného Pardubského Sláma. Ve 31. minutě chytá Havránek Buriánkův centr z pravé strany. Ve 38. minutě míjí pravou tyčku Výborného pokus zpoza šestnáctky. Ve 39. minutě sestřeluje Sláma Kopeckého a dostává žlutou kartu. Ve 41. minutě neudržel nervy na uzdě Kopecký, jenž vyfasoval žlutou kartu za to, že po odpískaném nedovoleném zákroku udeřil vztekle míčem o zem. Ve 45. minutě směřuje centr z levé strany ke vzdálenější tyči, kde sbírá Havránek tutovku z kopačky D. Pánkovi. První poločas končí a mužstva odcházejí do kabin za nerozhodného stavu 0:0. 

Ve 47. minutě zatahuje po levé straně míč do vápna Šup, ale jeho následný pokus míjí vzdálenější tyč. V 51. minutě nachází Výborný na středu za obranu nabíhajícího Chukwumu, ale ten je včas odzbrojen Spěvákem. V 53. minutě přiťukává Chukwuma těsně před vápnem míč Šupovi, jehož ránu bez přípravy krotí pozorný Frydrych. V 54. minutě se po Zavřelově centru z levé strany uvolňuje ve vápně Kopecký, jehož střela těsně míjí bližší šibenici, V 56. minutě je ošetřován Havránek. V 61. minutě hledá Krátký na pravé straně za obranu nabíhajícího Slámu, před kterým sbírá míč vyběhnutý Frydrych. V 63. minutě končí vysoko nad brankou nepovedený Slámův centr z pravé strany. V 65. minutě střídá Štěpánka Petrus. V 67. minutě sestřeluje Langr ve středovém kruhu Slámu a hlavní rozhodčí mu uděluje žlutou kartu. V 67. minutě vybíhá Havránek daleko ven z vápna a odkopává na poslední chvíli před dobíhajícím Petrusem nepovedenou malou domů, kterou ho zaměstnal Studecký z útočné poloviny. V 69. minutě se z trávníku u středové čáry těžce zvedá faulovaný Zavřel. V 69. minutě schytal Gebert do choulostivých míst ránu id odkopávajícího Bechyněho a celkem pochopitelně se mu vůbec nechce vstávat. V 72. minutě rozehrává Kopecký rohový kop z levé strany, ale Havránek jeho centr vyboxoval. V 76. minutě chytá Frydrych Výborného dalekonosnou propagační střelu. V 77. minutě odstupují Chukwuma s kulhajícím Gebertem a na trávník vbíhají Jindráček s Tichým. V 79. minutě nahrazuje Knespl D. Pánka. V 81. minutě přihrává Tichý od středové čáry Výborného, jenž po parádní individuální akci pálí zpoza šestnáctky těsně vedle pravé tyče. V 83. minutě podržel Havránek svůj tým, když vyráží Petrusovu ránu z pravé strany z těsné blízkosti. V 84. minutě míří Kopecký ve vápně z otočky k levé tyči, kde se snaží usměrnit míč do sítě ve skluzu Petrus, leč marně. Havránek vytahuje další fantastický zákrok. V 87. minutě se z trávníku těžce zvedá po předchozím faulu Tichý. Nastavují se čtyři minuty. V 92. minutě střídá Kolařík Slámu. V 95. minutě odstupuje Zavřel a na poslední vteřiny se na hřiště podívá Gašpar. Utkání končí a Sokol Brozany po remíze 0:0 přezimuje na parádní třetí příčce.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
ŽK: 
3:1
Rozhodčí: 
Lucie Šulcová – Martin Linhart, Michal Milner
Diváci: 
120
Sestava: 

Havránek – Pardubský (28. Sláma, 90+2 Kolařík), Bechyně, Schettl, Bubeníček – Studecký –Krátký, Gebert (77. Tichý), Výborný, Šup – Chukwuma (77. Jindráček)

PODOBNÉ ČLÁNKY

17. 9. 2020 | A - tým
Byl to náš nejhorší výkonJiří Šmidrkal, SK Sokol...
3. 9. 2019 | A - tým
Je to škoda, protože jsme herně měli na to, abychom uspěli...
16. 5. 2019 | A - tým
Díky dobrým výsledkům mužstva z Karlových Varů se Brozany...
14. 10. 2018 | A - tým
Předvedli jsme ostudný výkon nehodný ČFL!Ján Kudlička,...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER