Prohra na půdě teplické rezervy

FK Teplice B - SK Sokol Brozany 3:0 (0:0)
11. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: Jaroslav Zeman, Litoměřický deník; -sk-

Neděláme z toho vědu, máme dvacet bodů...
Jiří Šmidrkal, asistent trenéra

Česká fotbalová liga nabídla ve skupině B severočeské derby. Po bezbrankovém poločase udeřily Teplice B po změně stran. Díky dvěma trefám Švandy a jednoho gólu Bulmaga porazily Brozany 3:0. Oba celky jsou nadále v horní polovině tabulky.

„Hosté se prezentovali sympatickým výkonem a určitě dokázali, že momentálně právem patří do špičky. Já jsem šťastný za své hráče, že dokázali vybojovat další tři body a předvedli parádní výkon, který se musel všem přítomným divákům rozhodně líbit,“ pochvaloval si Ladislav Jamrich, trenér teplické rezervy.

„Nebylo to tak jednoznačné, jak napovídá výsledek. Šlo o vyrovnané utkání, Teplice měly jednu šanci a daly z toho tři góly," hodnotil zápas asistent brozanského trenéra Jiří Šmidrkal.

„První gól padl po sporné situaci, kdy oba týmy po domnělém faulu přestaly hrát, rozhodčí ale nepískl, domácí toho využili a dostali se do vedení. Naši hráči pak cítili křivdu a soustředili se spíše na mluvení s rozhodčím, než na hru, a po hloupých chybách jsme pak Teplicím doslova darovali další dvě branky. Neděláme z toho ale vědu, máme dvacet bodů, což jsme před sezónou v této fázi opravdu nečekali, takže prostě jedeme dál. Na prvního ztrácíme tři body, takže chceme prohánět favority co nejdéle."

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)
Branky: 
57. a 83. Švanda, 89. Bulmaga
ŽK: 
3:3
Rozhodčí: 
Langmajer Lukáš - Melničuk Vladimír, Hoch Karel
Diváci: 
150
Sestava: 

Švejda – Pardubský, Výborný (86. Kolařík), Krátký, Gebert, Studecký, Šup, Bubeníček, Bechyně, Tichý (80. Kolařík), Jindráček (70. Chukwuma)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

25. 8. 2020 | A - tým
Dobrý vstup do ČFL za sebou mají fotbalisté Brozan. Ti by...
7. 11. 2019 | A - tým
Někteří hráči na to asi nemají. Musíme posílit a přivést...
12. 2. 2015 | A - tým
V dalším přípravném duelu našeho A týmu rozhodli o...
19. 1. 2015 | A - tým
První prověrku má za sebou náš A tým, který změřil síly s...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Kšiltovka 90 let
Cena:
200 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER