Proti rezervě Dukly vystřelil tři body Výborný

SK Sokol Brozany - FK Dukla Praha B 2:1 (1:1)
13. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: Václav Beneš / Sport na Litoměřicku a Ústecku; -sk-

V minulém kole urvali brozanští fotbalisté v předposlední minutě cenný bod ve Zbuzanech. Tentokrát přivítali na svém stadionu Duklu Praha B. Hosté, kteří vlétli do zápasu hodně aktivně, se bleskově ujímají vedení. Domácí sice mají pomalejší rozjezd, ale ještě v průběhu prvního poločasu se jim daří zásluhou trefy Dominika Šupa vyrovnat. Brzy po přestávce se staví k exekuci nařízeného přímého kopu po faulu na Chukwudiho Chukwumu Petr Výborný, jenž parádní střelou do pravé šibenice rozhoduje o tom, že všechny tři body zůstávají v Brozanech nad Ohří. Sokol se před posledním podzimním kolem posouvá v tabulce na parádní třetí příčku.

Ve třetí minutě centruje z levé strany Březina a nebezpečná Varačkova teč hlavou těsné míjí vzdálenější tyč. V šesté minutě chytá gólman Šťovíček míč před dobíhajícím Chukwumou. V téže minutě prodlužuje Kott do vápna Ludvíčkovu přihrávku z pravé strany na Šebrleho, který se zbavuje zasekávačkou Studeckého a poté prostřeluje Havránka. Ve 12. minutě chytá Havránek Kottovu ránu z přímého kopu. V 15. minutě ukrývá Šťovíček v náruči Schettlův centr z pravé strany rozehraného přímého kopu. V 17. minutě střílí Šebrle ve vápně z levé strany těsně vedle vzdálenější tyče. Ve 20. minutě si došel Šťovíček pro Chukwumovu sraženou přihrávku z levé strany. Ve 23. minutě střídá zraněného Tichého Výborný. Ve 26. minutě Havránka vystrašil Březinův centr z levé strany. V téže minutě nachází Chukwuma z levé strany do vápna za obranu nabíhajícího Šupa a ten v poklidu obstřeluje vybíhajícího Šťovíčka. Ve 29. minutě se uvolňuje na středu hranice velkého vápna Chukwuma, ale trefuje pouze dobře postaveného Šťovíčka. Ve 31. minutě uvolňuje Výborný na pravé straně do vápna nabíhajícího Pardubského, jehož nepovedená střela končí ve Šťovíčkových rukavicích. Ve 35. minutě odvrací obrana Pražanů Chukwumův centr z pravé strany. Ve 40. minutě chytá Havránek centr z pravé strany. Ve 45. minutě rozehrává Hudec přímý kop z levé strany, ale pouze do Havránkových rukavic. První poločas končí a mužstva odcházejí do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Do druhých pětačtyřiceti minut nahrazuje Sláma Schettla. Ve 48. minutě se po faulu na Chukwumu staví k exekuci přímého kopu Výborný, jehož milimetrová střela zaplouvá přesně do pravé šibenice. V téže minutě vyfasoval protestující trenér Dukly Aleš Majer žlutou kartu. V 51. minutě zaměstnává Šťovíčka z pravé strany nedůrazně zakončující Chukwuma. V 53. minutě nachází Kott do vápna naběhnutého Kima, jenž vyhrává hlavou souboj s vyběhnutým Havránkem, ale míč směřující do prázdné branky odkopává těsně před brankovou čárou do bezpečí Bubeníček. V 55. minutě naskakuje ve vápně Matoušek na Bechyněho a ten musí být ošetřován. V 60. minutě nedoskočil Chukwuma na Šupův centr z levé strany. V 61. minutě pálí na levé straně Šup bez přípravy pouze do boční sítě. V 62. minutě dostává Matoušek žlutou kartu za faul na Chukwumu ve středovém kruhu. V 65. minutě fauluje Hudec ve vzdušném souboji Výborného. V 67. minutě si vykoledoval Výborný žlutou kartu za šlapák na Hudce. V 68. minutě střídá Štefančin Křenka. V 72. minutě fauluje Studecký Kotta a sudí Lukáš Nehasil tasí žlutou kartu. V 73. minutě se dostává do samostatného úniku, ale je tísněný vracejícím se Hudcem a tak nastřeluje pouze vybíhajícího Šťovíčka. V 77. minutě míří Kott z přímého kopu těsně vedle pravé tyče, V 78. minutě sestřeluje Ludvíček unikajícího Šupa a další žlutá karta je na světě. V 81. minutě odstupují Varačka s Březinou a na trávník vbíhají Hodek s Mládkem. V 87. minutě nahrazuje Kolařík Chukwumu. V 90. minutě střídá Kozojed Hudce. Nastavují se dvě minuty. Utkání končí a Sokol se raduje z výhry 2:1, která je sice vydřená, ale zasloužená.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (1 vote)
Branky: 
26. Šup, 48. Výborný – 6. Šebrle
ŽK: 
2:3
Rozhodčí: 
Lukáš Nehasil – Martin Hányš, David Šmat
Diváci: 
210
Sestava: 

Havránek – Pardubský, Bechyně, Schettl (46. Sláma), Bubeníček – Studecký – Krátký, Gebert, Tichý (23. Výborný), Šup – Chukwuma (87. Kolařík)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

8. 9. 2020 | A - tým
Opět jsme dali najevo, že jsme dobře připraveni a musí se...
29. 8. 2019 | A - tým
Jsme naštvaní a zklamaní. I kvůli fanouškům, kteří se už...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER