Sudí gól neviděli, Brozany tak berou jen bod

SK Sokol Brozany - FK Jablonec B 0:0
24. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: Daniel Brzák / Litoměřický deník; -sk-

Už jsme téměř jistě zachránění, nyní se chceme fotbalem hlavně bavit
Jiří Šmidrkal, asistent trenéra

Bez branek se v souboji celků z horních pater ČFL rozešly Brozany a rezerva Jablonce.

Utkání mnoho fotbalové krásy nenabídlo. V první pětačtyřicetiminutovce se diváci nedočkali ani žádné pořádné šance, po změně stran přinesla možná nejvíce vzruchu tyč v podání domácích čtvrt hodiny před koncem.

„Ještě tam byla sporná situace, kdy nám neuznali gól, respektive ho nikdo z rozhodčích neviděl,“ pokrčil rameny asistent domácího trenéra Jiří Šmidrkal. „I jablonecký brankář po utkání říkal, že to vykopávali až za čárou, ale teď už s tím nic neuděláme,“ dodal.

„Jinak šlo o vyrovnané utkání, Jablonec nepřijel čistě s béčkem, měli tam i některé starší kluky. My bod bereme, teď už jsme téměř jistě zachránění, což byl hlavní cíl, takže se nyní chceme fotbalem hlavně bavit,“ pokračoval v hodnocení.

Sokol sice okupuje až pátou příčku, ve středu však dohrává odložený duel s béčkem Liberce. „Kluci budou mít tento týden jen dva, místo tří tréninků, jinak jedeme dál v běžném režimu. Chceme samozřejmě vyhrát co nejvíc utkání a potěšit naše fanoušky,“ nastínil další plány.

Start středečního zápasu ja naplánován na 17. hodinu, o víkendu se Brozanští vydají do Mladé Boleslavi (neděle 10.15), kde je čeká další rezerva ligového týmu. Oba nejbližší soupeři se nachází ve spodních patrech tabulky na dvanáctém, respektive patnáctém místě, Sokol tedy bude favoritem.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
ŽK: 
2:1
Rozhodčí: 
Jakub Hodek – Miroslav Duda, Jakub Šlajs
Diváci: 
210
Sestava: 

Havránek – Pardubský (60. Sláma), J. Bechyně, Schettl, Bubeníček – Studecký – Krátký, Gebert, Výborný, Šup (90+1. Baftijar) – Jindráček (75. Chukwuma)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

13. 6. 2022 | A - tým
Nebyl to kdovíjaký soupeř, ale měli tři střely na bránu a...
9. 6. 2022 | A - tým
Hráli jsme tři utkání v týdnu, takže na nás doléhá únava....
3. 6. 2022 | A - tým
Kdybychom dali vyrovnávací gól dříve, mohli jsme to...
25. 5. 2022 | A - tým
Nebyl to úplně pohledný zápas, ale samozřejmě máme z výhry...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Hrnek 90 let
Cena:
100 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER