Z Pardubic bez bodů

FK Pardubice B - SK Sokol Brozany 2:1 (1:0)
1. kolo | Fortuna ČFL B | Autor: Jaroslav Zeman, Deník.cz ; -sk-

Myslím si, že jsme předvedli dobrý výkon.
Jiří Šmidrkal, asistent trenéra

Fotbalisté Brozan odstartovali nový ročník České fotbalové ligy na půdě pardubické rezervy. Severočeši herně nezklamali, domů si však odvezli porážku 2:1.

Jedinou trefu Brozan si v 72. minutě připsal Chukwuma. „Za mě to byl zcela vyrovnaný zápas. Oba góly jsme dostali po našich chybách, domácí si jinak vyloženou šanci nevytvořili. My jsme také měli šance, ale bohužel,“ klopil oči Jiří Šmidrkal, asistent trenéra.

Ačkoliv se Sokol vrátil s prázdnou, výkonem hráči nezklamali. „Trochu jsem se bál, že nám v závěru bude docházet šťáva. Ale zdálo se mi, že to byly spíše Pardubice, které uvadaly. Myslím si, že jsme předvedli dobrý výkon,“ dodal Šmidrkal.

„Na úvod sezony se hrál svižný fotbal. Soupeř nám v určitých fázích zatápěl, hlavně po našich ztrátách. My jsme byli mírně fotbalovější, ale naše kombinace nevedly ke stoprocentním šancím,“ uvedl Kamil Řezníček, trenér pardubické rezervy.

„Soupeř měl o co hrát, ale defenzíva si s tím poradila slušně. Myslím, že jsme si zaslouženě připsali tři body,“ doplnil Řezníček.

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
15. Šimek, 71. Sychra – 73. Chukwuma
ŽK: 
1:1
Rozhodčí: 
Tesař Tomáš - Eibl Lukáš, Matyš Jakub
Diváci: 
100
Sestava: 

Havránek - Bechyně, Bubeníček, Cibulka (90. Sláma), Šup, Jindráček (68. Krátký), Kolařík (68. Chukwuma), Tichý, Pardubský, Schettl, Výborný (78. Gebert)

PODOBNÉ ČLÁNKY

1. 10. 2020 | A - tým
 Brozanský Sokol si po celý zápas vytvářel řadu...
18. 9. 2019 | A - tým
Je to o přístupu každého jednotlivce, o té osobní...

FOTOGALERIE

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šála
Cena:
250 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER