Ohlédnutí za turnajem OLDA CUP 2018

Autor: Oldřich Krejčí, -sk-

V návaznosti na známé mládežnické turnaje v kopané, organizované naším klubem, se v neděli  4. března konal v brozanské sportovní hale již 9. ročník tradičního zimního fotbalového turnaje starších žáků pod názvem Olda Cup. Zřejmě vlivem déletrvajícího silně mrazivého počasí a probíhajících chřipek se turnaje zúčastnilo jen 5 mužstev Litoměřicka. Ale ani tento handicap neubral na zajímavosti a kvalitě jednotlivých odehraných zápasů, v nichž mladí hráči vstřelili celkem 49 branek. Na své si přišlo i téměř 40 spokojených a fandících diváků.

O napínavosti turnaje svědčí fakt, že o konečném vítězi a uspořádání tabulky nebylo rozhodnuto ještě před posledním utkáním. V něm se střetl výběr domácího týmu Brozany A s mladými hráči mužstva z Roudnice nad Labem.  Z vítězství se mohli nakonec radovat domácí výsledkem 4:1. Brozanští hráči, které tuto sezonu vede Jaroslav Richtr, se stali nejen celkovým vítězem turnaje, ale získali zpět i k následujícímu ročnímu držení  Putovní pohár Olda Cup.

Na závěr byly všem týmům předány krásné poháry a hráčům na prvních třech místech symbolické medaile. Oceněni byli nejlepší jednotlivci a všichni účastníci turnaje obdrželi výborné sladkosti  od sponzora turnaje firmy Emco s.r.o.. Tradičně byli potěšeni malým dárkem dva vylosovaní diváci turnaje, z toho jedna překvapená fanynka  brozanského fotbalu.

Nejlepší hráč turnaje: Kopřiva Václav
Nejlepší střelec turnaje: Svoboda Dominik
Nejlepší brankář turnaje: Kodet Petr
Nejmladší hráč turnaje: Murdych Adam
Nejlepší hráč SK Sokol Brozany: Jakub Nergl
Nejlepším střelcem turnaje se 7 vstřelenými brankami stal domácí hráč Dominik Svoboda.

Organizátoři se již těší na příští jubilejní 10. ročník Olda Cupu, který by se měl konat v únoru 2019 a doufají ve větší účast nejen mužstev, ale i podporu diváků a přátel mládežnického fotbalu.  

Konečné pořadí:
1. SK Sokol Brozany „A“
2. TJ Hvězda Trnovany
3. SK Roudnice nad Labem
4. SK Lukavec
5. SK Sokol Brozany „B“

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

13. 2. 2017 | Žáci
V rámci přípravných utkání mladých fotbalistů SK SOKOL...
31. 1. 2016 | Starší žáci
Zatímco venku mohutně sněžilo a vrcholil extrémně mrazivý...
4. 2. 2015 | Starší žáci
Po úspěšném minulém víkendu pro brozanský fotbal...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER