Krůček od vítězství

Autor: -jk-

Kdo navštívil o uplynulém víkendu brozanskou sportovní halu, ten nemohl být po sportovní stránce zklamán. Proběhl zde letošní předposlední memoriál, pojmenovaný po Bohuslavu Hukaufovi. Člověku, který ač fotbal aktivně nikdy nehrál, jako obětavý a výborný funkcionář ho velmi miloval.

Ve věkové kategorii mladších žáků přijely své sportovní umění představit týmy SK Štětí, TJ Hvězda Trnovany, SK Junior Teplice, SK Roudnice, SK Lukavec a domácí SK Sokol Brozany. Jak vidno, toto kvalitní obsazení slibovalo skvělou fotbalovou podívanou.

A tak se všichni již těšili na zahájení a svůj zrak směřovali k prvnímu utkání. V něm se představil domácí celek proti soupeři z Lukavce. Ač jsme začali v pomalejším a zahřívacím tempu, tak jsme přesto vyhráli jednoznačně, a to 4:1. Do druhého zápasu jsme na mladší žáky SK Štětí nastoupili jako vyměnění a po chvilce již vedli rozdílem tří branek. V bojovném mači jsme žádnou branku neinkasovali, a navíc ještě jednu v závěru přidali. V souboji s Trnovany kluci dobrý výkon opět potvrdili a díky třem gólům ho dovedli do vítězného konce.  Naši hráči se snažili během celého turnaje rychle kombinovat a zbytečně míč neztrácet. S tímto odhodláním nastoupili i k předposlednímu zápasu s Teplicemi. Tentokrát však šel do vedení soupeř, když se po smolném gólu v začátku ujal vedení.  Po nervózní pětiminutovce se naši mladí talenti vzchopili a zápas díky dvěma trefám po právu otočili. Proto tedy poslední zápas našeho týmu a i celkově na turnaji můžeme oprávněně nazvat velkým finále. Spolu s námi v něm nastoupil celek SK Roudnice, který doposud nezaváhal a prošel do něj také bez porážky. Naši svěřenci měli ze soupeře velký respekt, který však po chvilce zmizel, a začal rozhodně nejhezčí duel celého memoriálu. Plný spousty krásných akcí a gólů, ale i nasazení a obrovské bojovnosti. Kluci, sice jste nakonec odešli poraženi těsně 2:3, ale většině vašich fanoušků jste dokázali, že fotbal hrát umíte a dovedete držet krok i s hráči hrajícími nejvyšší českou ligovou soutěž. Umocněno ještě tím, že věkový rozdíl je někdy i tři roky v náš neprospěch. Moc děkujeme!

Závěrečné slavnostní vyhlášení všech výsledků a ocenění, které proběhlo za přítomnosti členů rodiny Bohuslava Hukaufa, již jen podtrhlo a zakončilo tento krásný turnaj.

Velké díky všem zúčastněným a za rok se opět těšíme.

Konečné pořadí:
1. SK Roudnice
2. SK Sokol Brozany
3. SK Junior Teplice
4. SK Lukavec
5. SK Štětí
6. TJ Hvězda Trnovany

Nejlepší brankář turnaje: Lukáš Pidrmann, TJ Hvězda Trnovany
Nejlepší střelec turnaje: Filip Kafka, SK Roudnice
Nejlepší hráč turnaje: Adam Murdych, SK Sokol Brozany

Nejlepší hráč SK Sokol Brozany: Tomáš Janouš
Sestava SK Sokol Brozany: Pavel Klepač, Mikyna Martin, Simon Oliver Senecký, Tomáš Janouš, Stefano Nebuloni, Filip Zimmerman, David Rožec, Adam Murdych, Pavel Poláček, Jakub Nergl, Zdeněk Brada. Trenér: Jan Šenfeldr.

Fotografie z turnaje připravujeme.

 

Hodnocení článku: 
Average: 3.7 (6 votes)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

21. 12. 2017 | Přípravky
Kvarteto předvánočních turnajů jsme o uplynulém víkendu...
3. 12. 2017 | Přípravky
V pořadí druhý memoriál, konaný pod záštitou našeho klubu...
26. 11. 2017 | Přípravky
První z tradičních předvánočních memoriálů, pořádaných...
23. 11. 2017 | Mládež
Již tuto sobotu startuje v naší sportovní hale další z...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER