Memoriálu Antonína Kühna dominovaly Lovosice

Autor: -jk-

Kvarteto předvánočních turnajů jsme o uplynulém víkendu uzavřeli memoriálem Antonína Kühna. Velké osobnosti brozanského fotbalu, ve kterém působil nejen jako hráč, ale také dlouhodobě ve vedení klubu.

Ve sportovní hale v Brozanech se letos již podruhé představily starší přípravky FK Travčice, ASK Lovosice, FC Slovan Velvary, SK Libotenice, Sahara Vědomice a domácí SK Sokol Brozany.

Tradičně v 9 hodin začal hrací den zápasem domácích s Vědomicemi. Svěřenci Jiřího Kofra ho zahájili značně nervózně se spoustou zkažených přihrávek a nepřesností. A stejným výkonem pokračovali až do konce. Proto tedy výsledek 5:1 neodpovídá předvedené hře. Jako bychom byli duchem ještě v šatně. V druhém souboji na turnaji jsme změřili své síly s FK Travčice. Ve zcela jiném nasazení a mnohem aktivněji zde kluci jasně dominovali a zaslouženě vyhráli 4:0. Hru našeho týmu dosud zdobily dobré výkony obrany, a tak jsme věřili, že i ostatní se herně zlepší. Do emocemi nabitého utkání jsme nastoupili proti doposud výborně hrajícím Lovosicím, které své kvality předvedly i nyní. V dramatickém střetnutí, ve kterém byla viděna hra „nahoru dolů“, plná soubojů a pěkných akcí se nakonec radovali hosté 1:2. Asi nejlepší fotbal ukázaly naše naděje se stejně starými hráči z Velvar. Duel, který se nebojím nazvat vyvrcholením turnaje, sice skončil remízou 1:1, avšak přinesl nespočet nádherných šancí a fotbalového umu obou týmů.  Konfrontace s těžšími a kvalitnějšími soupeři je pokaždé zárukou kvalitní podívané. Do posledního našeho zápasu, ale i posledního na turnaji, jsme nevstoupili dobře, když se po naší chybě ujali vedení hráči z Libotenic. Ale díky aktivní hře celého týmu jsme ho dokázali otočit a zvítězit 3:1. Celkově jsme své působení na memoriálu zakončili na krásném druhém místě, hned za vítěznými Lovosicemi.

Poté již vše směřovalo k slavnostnímu vyhlášení. Za účasti manželky Antonína Kühna a dalších rodinných příslušníků se předávání cen ujal pan Antonín Kühn mladší, který ocenil jak předvedenou hru a sportovní výkony všech zúčastněných, tak i kvalitu celého memoriálu.

S vystoupením na tomto turnaji a také v ostatních věkových kategoriích na třech předešlých můžeme být velmi spokojeni. Tři druhá místa a jedno celkové vítězství odpovídá poctivé práci hráčů a trenérů všech mužstev. Opět velké díky patří všem rodičům i těm ostatním, co mladým nadějím ve fotbale pomáhají. A poslední poděkování směřujeme týmům, které jsme v tomto předvánočním čase na sobotních fotbalových kláních přivítali.

Přejeme Vám všem šťastné a veselé Vánoční svátky, bohatou nadílku a do nového roku jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví a spousty nejen sportovních úspěchů.

Celkové pořadí:
1. ASK Lovosice
2. SK Sokol Brozany
3. FC Slovan Velvary
4. Sahara Vědomice
5. SK Libotenice
6. FK Travčice

Nejlepší brankář turnaje: Martin Veselý, FC Slovan Velvary
Nejlepší střelec turnaje: Štěpán Jedlička, ASK Lovosice
Nejlepší hráč turnaje: Tomáš Fiala, SK Sokol Brozany

Nejlepší hráč mužstva SK Sokol Brozany: Filip Osvald

Soupiska SK Sokol Brozany: Milan Šoura, Martin Kadlec, Tomáš Fiala, Matěj Horák, Matěj Křivánek, Stefano Nebuloni, Adam Murdych, Matyáš Jakš, Filip Oswald, Jakub Jonáš.
Trenér: Jiří Kofr

Fotografie z turnaje připravujeme.

Hodnocení článku: 
Average: 5 (2 votes)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

11. 12. 2017 | Mladší žáci
Kdo navštívil o uplynulém víkendu brozanskou sportovní...
3. 12. 2017 | Přípravky
V pořadí druhý memoriál, konaný pod záštitou našeho klubu...
26. 11. 2017 | Přípravky
První z tradičních předvánočních memoriálů, pořádaných...
23. 11. 2017 | Mládež
Již tuto sobotu startuje v naší sportovní hale další z...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER