Vítězství patří neporaženým

Autor: -jk-

V pořadí druhý memoriál, konaný pod záštitou našeho klubu, proběhl v sobotu 2. 12. 2017 v hale v Brozanech nad Ohří. Tradiční předvánoční turnaj tentokrát nesl jméno Zdeňka Rohlíčka, který jako výborný trenér dlouhá léta působil v našem klubu.

O celkové vítězství v turnaji starších přípravek přijely bojovat celky ASK Lovosice, Sahara Vědomice, FK Travčice, FC Slovan Velvary, SK Libotenice a také domácí tým SK Sokol Brozany.

K úvodnímu utkání nastoupili naši mladí fotbalisté vedeni trenérem Jiřím Kofrem proti Vědomicím a jednoznačně je porazili 5:0. Taktéž druhý zápas proběhl v naší režii, kdy jsme suverénně vyhráli nad Travčicemi 8:1 a hattrickem se zde blýskl Adam Murdych! Mnohem zajímavější a také vyrovnanější byl souboj s Lovosicemi, který rozhodl jediný vstřelený gól, a šťastnější byl opět náš celek. Absolutně nejlepší zápas celého turnaje jsme rozehráli s nadějnými fotbalisty z Velvar. Zápas plný nasazení a bojovnosti z obou stran skončil nakonec smírně 2:2. Zakončení celého fotbalového dopoledne připadlo opět našim nadějím. Změřily zde své síly s mužstvem z Libotenic, a přes již viditelnou únavu nezaváhaly a své vystoupení na turnaji ukončily výhrou 3:0. Díky tomu jsme se stali celkovými vítězi memoriálu Zdeňka Rohlíčka.

Nutno však podotknout, že skvělé výkony jsme nepodávali jen my, ale velký obdiv patří za předvedenou hru a vstřelené góly všem mužstvům, která se zde představila. Taktéž velké poděkování patří všem rodičům a rodinným příslušníkům za podporu a obětavost a fanouškům za skvělou atmosféru.

Před slavnostním vyhlášením všech výsledků proběhl ještě souboj o celkového nejlepšího střelce turnaje. Proti sobě své dovednosti předvedli Adam Feřtek z Velvar a domácí Adam Murdych, kteří oba shodně vstřelili úctyhodných 7 branek. Při penaltách ukázal pevnější nervy Adam Feřtek a stal se po právu nejlepším kanonýrem.

Poté již nic nebránilo, za účasti potomka pana Rohlíčka, předávání cen a diplomů nejlepším mužstvům a jednotlivcům celého turnaje. Ocenění nejlepšího hráče Sokola Brozany si odnesl Adam Murdych. Poprvé v historii byla oceněna i práce všech trenérů, bez kterých bychom tak kvalitní turnaj pořádat nemohli.

Děkujeme a těšíme se na další ročník.

Konečné pořadí turnaje :
1. SK Sokol Brozany
2. ASK Lovosice
3. SK Libotenice
4. FC Slovan Velvary
5. FK Travčice
6. Sahara Vědomice

Nejlepší brankář: Nebeský Sebastian, ASK Lovosice
Nejlepší střelec: Feřtek Adam, FC Slovan Velvary
Nejlepší hráč: Procházka, Jiří SK Libotenice
Soupiska SK Sokol Brozany: Šoura Milan, Fiala Tomáš ©, Křivánek Matěj, Nebuloni Stefano, Jakeš Lukáš, Volák Štěpán, Murdych Adam, Kofr Jan, Jonáš Jakub. Trenér Kofr Jiří.

Střelci týmu: Murdych Adam 7, Jonáš Jakub 4, Fiala Tomáš 3, Nebuloni Stefano 3, Kofr Jan 1, Jakeš Lukáš 1.

Hodnocení článku: 
Average: 5 (4 votes)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

21. 12. 2017 | Přípravky
Kvarteto předvánočních turnajů jsme o uplynulém víkendu...
11. 12. 2017 | Mladší žáci
Kdo navštívil o uplynulém víkendu brozanskou sportovní...
26. 11. 2017 | Přípravky
První z tradičních předvánočních memoriálů, pořádaných...
23. 11. 2017 | Mládež
Již tuto sobotu startuje v naší sportovní hale další z...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER