Memoriál Otakara Gabriela ovládl Bezděkov

Autor: -sk-

První z tradičních předvánočních memoriálů, pořádaných naším klubem, tentokrát věnovaný p. Otakaru Gabrielovi, je úspěšně za námi.

V kategorii mladších přípravek jsme v brozanské sportovní hale spolu s domácím týmem přivítali mužstva ASK Lovosice, SK Bezděkov, Sokol Třebenice, FK Litoměřicko a také překvapivě ještě „B“ tým Litoměřicka, který zastoupil TJ Slavoj Úštěk, omluvený až ráno před turnajem. Tímto ještě jednou děkujeme hráčům a trenérům z Litoměřic za pomoc.

Po slavnostním zahájení se již turnaj rozběhl naplno. Po celý den bylo k vidění spousty zajímavých utkání, individuálních výkonů a také mnoho gólů.

Náš tým se poprvé představil v duelu s fotbalisty z Lovosic. V zápase plném nepřesností a chyb utrpěl porážku 0:1. Druhý zápas byl již povedenější, přesto po individuální chybě opět prohra 0:1, tentokrát s pozdějším vítězem celého turnaje, týmem SK Bezděkov. Další utkání již bylo celé v naší režii a právem jsme porazili Sokol Třebenice 2:0. V předposledním zápase změřili naši hráči síly s fotbalisty z Litoměřicka „A“ . A opět vítězně, v poměru 3:1. Nutno podotknout, že po pomalém a rozpačitém rozjezdu jsme již v těchto utkáních dominovali. V posledním zápase, zřejmě v jednom z nejhezčích na turnaji, jsme po velkém boji přehráli Litoměřicko „B“ výsledkem 2:1 a vybojovali si tím celkové druhé místo na turnaji.

Při slavnostním vyhlášení celkových výsledků, za účasti rodiny p. Otakara Gabriela, byly též předány ceny a diplomy vybraným hráčům jednotlivých mužstev, nejlepšímu brankáři, střelci a hráči celého turnaje. Za Brozany byl oceněn Bertík Nebuloni.

Chceme tímto ještě jednou poděkovat všem hráčům, trenérům i rodičům, a také rodině p. Otakara Gabriela, zastoupené i rozhodčím celého turnaje Petrem Gabrielem.

Za rok opět na viděnou.

Konečné pořadí turnaje:
1.    SK Bezděkov
2.    SK Sokol Brozany
3.    FK Litoměřicko „B“
4.    Sokol Třebenice
5.    ASK Lovosice
6.    FK Litoměřicko „A“

Nejlepší brankář turnaje - Tomáš Talpa, FK Litoměřicko
Nejlepší střelec turnaje - Vojta Cuc, FK Litoměřicko
Nejlepší hráčka turnaje - Adéla Minaříková, SK Bezděkov

Brozany: Jan Mikyna, Alberto Nebuloni, Michal Růžička, Štěpán Padrta, Vojtěch Hornický, Zdeněk Hozák, Matěj Kalaš, Ondřej Mikyna a Nikola Kafková.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (2 votes)

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

21. 12. 2017 | Přípravky
Kvarteto předvánočních turnajů jsme o uplynulém víkendu...
11. 12. 2017 | Mladší žáci
Kdo navštívil o uplynulém víkendu brozanskou sportovní...
3. 12. 2017 | Přípravky
V pořadí druhý memoriál, konaný pod záštitou našeho klubu...
23. 11. 2017 | Mládež
Již tuto sobotu startuje v naší sportovní hale další z...

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER