Mladší žáci jdou v poháru dál!

SK Sokol Brozany - TJ Dynamo Podlusky 3:0 (2:0)
O pohár hejtmana ÚK mladších žáků | 1. kolo | -sk-

V prvním kole poháru hejtmana Ústeckého kraje mladší žáci narazili na celek z Podlusk. Kluci mohli odčinit prohru z prvního jarního kola právě na hřišti Podlusk a to se brozanským mladíkům podařilo. Kluci porazili Podlusky jasně 3:0 a postupují do další fáze, kde se střetnou s FK Teplice U12.

Hodnocení začal spokojený trenér Jakub Havlík: “Zápas jsme měli ve svých rukou a soupeře jsme krom dvou šancí, které vychytal v bráně jistý Šik, jinak k ničemu nepustili. Asi jako každý zápas jsme trpěli na velké množství promarněných šancí. V poločase mohl být stav 5:0 a mohlo být hotovo. Nicméně jsem rád, že jsme vyhráli. Teď už myslíme na další mistrovský zápas, který nás čeká v neděli doma s Děčínem B.”

V hodnocení utkání pokračoval trenér Dominik Svoboda: “Začátek jsme měli vlažnější, ale postupně jsme se do toho dostávali. Jak už říkal Jakub, každý zápas máme za poločas minimálně pět stoprocentních šancí. Škoda, že nám tam nepadá víc gólů. Na druhou stranu málo gólů dostáváme, což nás těší. Za vyhraný pohárový zápas jsme velice rádi, teď se budeme připravovat na Děčín B a následně na další kolo poháru v Teplicích, kam se pojedeme porvat o postup!”

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

PODOBNÉ ČLÁNKY

3. 10. 2022 | Mladší žáci
Na začátku utkání dominovaly především Brozany, ale po...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Začátek utkání patřil žákům z Brozan. V úvodních pěti...
27. 9. 2022 | Mladší žáci
Ve 4. kole Krajského přeboru mladších žáků vyhrály Brozany...
21. 9. 2022 | Mladší žáci
Brozanští začali výborně, už ve druhé minutě utkání se po...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Sklo 0,5l
Cena:
300 Kč*

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER