Mladší žáci dostali od Litoměřic pět gólů

SK Sokol Brozany - FK Litoměřicko 0:5 (0:3)
Krajský přebor mladších žáků

V neděli 26. března se na domácí půdě, UMT Brozany nad Ohří, sehrálo 1. jarní kolo krajské soutěže mladších žáků. Domácí tým Brozan, poměřil síly se soupeřem z Litoměřic.

Bohužel pro fanoušky a rodiče domácích se utkání už od počátku nevyvíjelo podle jejich představ.  Od prvních minut bylo evidentní, že Litoměřicko má navrch a jde si za svým cílem domácí tým porazit.

Snažili jsme se se soupeřem držet krok, ale po dvou brzkých, zbytečných, vlastních nevynucených chybách jsme inkasovali. V tu dobu bylo jasné, jakým směrem se utkání bude vyvíjet.  Inkasovaný třetí gól v prvním poločase utkání dokonal náš zmar. Třígólové manko jsme však ještě chtěli stáhnout a se zápasem něco udělat. Místo vstřelených gólů jsme však další dva inkasovali. Pětigólovým rozdílem utkání skončilo a my tak schytali nejvyšší porážku v aktuálním ročníku soutěže.

„Vysoká prohra všechny kluky mrzí. Z pohledu nás trenérů jsme na hřišti „moc hodní“. Soupeřů se bojíme, i když fotbalovou kvalitu jsme přesvědčeni, že máme,“ okomentoval trenér Dominik Svoboda.

Komentář přidal i Miroslav Svoboda. „Chybí stále týmový duch. Pokud někdo propadne v souboji, musí zaskočit další. Souboje nelze vypustit. I za cenu skutečnosti, „že to bolí“. Brozany vždy zdobila bojovnost a maximální nasazení. Kluci musí pochopit, že bez 100% nasazení a týmového ducha to prostě nepůjde. Nelze ze zápasu odcházet se suchým dresem.

 

Hodnocení článku: 
Average: 4 (1 vote)

PODOBNÉ ČLÁNKY

11. 4. 2023 | Mladší žáci
Ve druhém kole jarní části krajského přeboru mladších žáků...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Na začátku utkání dominovaly především Brozany, ale po...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Začátek utkání patřil žákům z Brozan. V úvodních pěti...
27. 9. 2022 | Mladší žáci
Ve 4. kole Krajského přeboru mladších žáků vyhrály Brozany...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

Šňůra na krk
Cena:
60 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER