Vítězství mladších žáků nad Lovosicemi

SK Sokol Brozany - ASK Lovosice 1:0 (1:0)
Krajský přebor mladších žáků

Ve 4. kole Krajského přeboru mladších žáků vyhrály Brozany nad Lovosicemi 1:0.

Celé utkání se neslo v duchu přátelského zápasu. K vidění nebylo moc slibných akcí a hrálo se především ve středu hřiště. Několik střel na bránu Lovosic s klidem Rulf likvidoval a rušno bylo až v patnácté minutě, kdy Rolf povedeným sólem vběhl do vápna, byl jasně faulovaný a nařízený pokutový kop Mikyna s přehledem proměnil. Do konce poločasu si Brozanští vytvořili několik dalších slibných gólových příležitostí, ale ani jednu z nich neproměnili, a tak poločasový stav skončil jen 1:0.

Druhá polovina utkání kopírovala polovinu první. Hezkých akcí nebylo mnoho, bojovalo se znovu o střed hřiště a opět byl Rolf ve vápně hostů faulovaný. Tentokrát vzal pokutový kop faulovaný Rolf na sebe, ale bohužel proti Němcovi neuspěl. Čas plynul dál, ale tlak si nedokázal vytvořit ani jeden z týmů, a tak utkání mezi Brozany a Lovosicemi skončilo 1:0 ve prospěch domácích.

Trenér Brozan Dominik Svoboda začal s hodnocením kriticky. “Určitě na začátek musím říct, že se mi nelíbilo nasazení a přístup hráčů se kterým jsme do utkání šli. Utkání jsme měli druhým gólem rozhodnout. Bohužel jsme naše šance, kterých nebylo mnoho, neproměnili. Jsem moc rád že jsme utkání vítězně zvládli, ale herní stránka určitě vázla a pokud se takto budeme prezentovat proti Litoměřicku, určitě neuspějeme.”

 

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno
Branky: 
Mikyna (p)
Sestava: 

Sestava: Šik – Kott, Ouda, Burget, Škopán, Jahoda, Mikyna, Čistý, France (K), Rolf, Went, Kalaš, Honzajk M., Vaněk

PODOBNÉ ČLÁNKY

11. 4. 2023 | Mladší žáci
Ve druhém kole jarní části krajského přeboru mladších žáků...
27. 3. 2023 | Mladší žáci
V neděli 26. března se na domácí půdě, UMT Brozany nad...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Na začátku utkání dominovaly především Brozany, ale po...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Začátek utkání patřil žákům z Brozan. V úvodních pěti...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER