Béčko mladších žáků po prvních dvou kolech stoprocentní

II. třída mladších žáků

Mladší žáci Brozan se do soutěžního ročníku 2022/2023 rozdělili na dva týmy. Mladší žáci „A“ hrají nadále krajský přebor a nově vzniklé „béčko“ hraje přebor okresní.
„B“ tým začínal soutěž dříve a má tak už dva zápasy za sebou. Oba dva zápasy mladší žáci vyhráli a připsali si do tabulky celkově 6 bodů.

SK Liběšice – Brozany „B“ 0:7 (0:5)
Branky: Went, Ouda 3x, Martin Jonáš, Kott, R. Bambula
Sestava: Šik – M. Jonáš, Kott, Ouda, Vaněk, Burget, Went, Stuchlý, Škopán (K), R. Bambula, Štech, M. Jonáš, Kalaš

Hodnocení trenéra Svobody:
Celé utkání bych výkonnostně rozdělil na dvě půlky. Začátek byl plný nepřesností a zmatků ale po prvních pěti minutách jsme soupeře do žádných větších šancí nepustili a hráli jsme svou hru. Výborně fungovala kombinace po trase Kott - Škopán - Ouda. Dostávali jsme se do obrovských šancí a domácí měli štěstí, že poločasový stav byl „jen“ 5:0.

Druhý poločas ale bohužel převzali otěže zápasu domácí a my se do šancí dostávali jen z protiútoků. Vlivem zranění jsme museli vystřídat brankáře Šika a od této chvíle nám nefungovalo vůbec nic. Nedokázali jsme rozehrát, tím pádem ani kombinovat a bylo až neuvěřitelné co domácí za šance dokázali neproměnit. V celkovém sledu utkání je výsledek, dle mého názoru, pro domácí až moc krutý, nicméně my jsme za výhru nesmírně rádi. Musíme se poučit z chyb které jsme dělali ve druhém poločase a jedeme dál.

Brozany „B“ – SK Roudnice nad Labem WU13 5:2 (5:1)
Branky: Mikyna 3x, Kalaš, Vaněk – Nedorostová, Shymon
Sestava: Rolf – Matěj Jonáš, Kott, Vaněk, Burget, Went, Stuchlý, Škopán, Štech, Martin Jonáš, Kalaš, Skalička, Mikyna, Thiam

Hodnocení trenéra Svobody:
Hodnocení prakticky totožné se zápasem proti Liběšicím. První poločas jsme soupeře nepustili defakto ani ke střele, kromě jedné naší fatální chyby v rozehrávce, kterou soupeř potrestal gólem. Zdobily nás skvělé kombinace a zářil Mikyna, který vstřelil hattrick a na čtvrtý gól přihrával Kalašovi do prázdné branky. Druhý poločas ale znovu o polovinu horší. Nezahráli nám rozdíloví hráči, trápili jsme se s koncovkou, do které jsme se dostali jen díky protiútokům. Několikrát nás podržel jistý Rolf v brance. Naštěstí Roudnice jen snížila na 5:2 a my si tak připsali celkově druhé vítězství z prvních dvou zápasů.

   

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

FOTOGALERIE

PODOBNÉ ČLÁNKY

11. 4. 2023 | Mladší žáci
Ve druhém kole jarní části krajského přeboru mladších žáků...
27. 3. 2023 | Mladší žáci
V neděli 26. března se na domácí půdě, UMT Brozany nad...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Na začátku utkání dominovaly především Brozany, ale po...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Začátek utkání patřil žákům z Brozan. V úvodních pěti...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER