Béčko mladších žáků si poradilo s Pokraticemi

SK Sokol Brozany "B" - TJ Sokol Pokratice 3:0 (1:0)
II. třída mladších žáků

V sobotu odehrálo béčko mladších žáků další mistrovský zápas. Tentokrát se Brozany utkaly s Pokraticemi. V utkání byli Brozanští jasně lepší, zvítězili jistě 3:0 a připsali si do tabulky další tři body.

Zápas shrnul trenér Svoboda: "Od začátku utkání jsme byli lepším týmem, vytvářeli jsme si šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměňit. Proměňování šancí je náš obrovský problém. Vytvoříme si jich za zápas velké množství, ale žádnou pak nedokážeme proměnit. Následně se trápíme a soupeř hrozí z brejků.První gól v utkání jsme i přes naše velké šance nakonec dali po chybě domácích, kteří faulovali ve vlastním vápně a Mikyna z následné penalty s jistotou otevřel skóre zápasu.

Hned v první minutě druhého poločasu zvýšil naše vedení krásnou přízemní střelou Rolf. Po zbytek utkání probíhal stejný scénář. Soupeř hrozil pouze z protiútoků, které ale naše obrana zdárně likvidovala a my jsme si vytvářeli čím dál tím větší šance. Povedeným nájezdem ze strany dal třetí gól opět Mikyna a uzavřel tak skóre zápasu s Pokraticemi. V celkovém shrnutí povedený zápas ale samozřejmě jsme mohli vstřelit gólů daleko více."