Mladší žáci porazili Děčínskou Akademii!

FK JUNIOR Děčín/FA Petra Voříška - SK Sokol Brozany 1:3 (0:1)
21. kolo | KP starších a mladších žáků | -sk-

Celý zápas mladší žáci Akademii Petra Voříška přehrávali, ale přesto o poločas vedli jen 1:0.

Druhý poločas se domácí zlepšili, přesto byli žáci Brozan lepší a zaslouženě skórovali ještě dvakrát. Akademie se zmohla už jen dvě minuty před koncem na snížení, a tak mladší žáci dále pokračují na vítězné vlně, nyní porazili favorita celé soutěže 3:1.
Zápas hodnotil trenér Svoboda a kapitán Toth.

„Od začátku jsme soupeře jasně přehrávali. První poločas jsme soupeře do ničeho nepustili, ale bohužel jsme klasicky trpěli na neproměněné šance. Už tradičně musím říct, že o poločas mohl a měl být stav minimálně 3:0 a hráli bychom v klidu…“ začal hodnocení s úsměvem trenér Svoboda.

“Hráli jsme výborně a zasloužili jsme si vyhrát, jen škoda tolika neproměněných šancí. Nesoustředíme se tolik na koncovku a neproměňování šancí je náš velký problém. ” říká Toth. Dále pak pokračoval Svoboda „Jinak jsem strašně moc rád za tuto cennou výhru. Tento tým ukazuje, že na jaře v soutěži nemá konkurenci. A kromě prvního zápasu v Podluskách, kde jsme ztratili 2 body, jsme všechno na jaře vyhráli.”

“Už osm zápasů za sebou jsme vyhráli a jsem pyšný na náš tým. Odvedli jsme skvělou práci. Tuto neděli hrajeme poslední zápas sezóny, moc se na něj těším. Zároveň mě ale mrzí, že si s některými kluky už nezahraji. Bylo super se s klukama radovat a trávit s nimi svůj čas. Doufám, že nedělní zápas s Krupkou vyhrajeme a pořádně si to užijeme.” Zakončil své hodnocení Toth.

“Do takřka perfektní jarní části sezóny mladších žáků chybí už jen poslední dílek do kompletní skládanky. Tímto bych chtěl všechny rodiče, fanoušky a příznivce Sokola pozvat na poslední zápas žáků v sezóně, který se bude konat tuto neděli (12.6.) od 12 hodin v Brozanech na hlavním hřišti. Kluci si za výkony v jarní části zaslouží co nejlepší zakončení sezóny. Pevně tedy věřím že se uvidíme v neděli v co největším počtu!”, zakončil Svoboda.

 

Hodnocení článku: 
Average: 5 (2 votes)

PODOBNÉ ČLÁNKY

3. 10. 2022 | Mladší žáci
Na začátku utkání dominovaly především Brozany, ale po...
3. 10. 2022 | Mladší žáci
Začátek utkání patřil žákům z Brozan. V úvodních pěti...
27. 9. 2022 | Mladší žáci
Ve 4. kole Krajského přeboru mladších žáků vyhrály Brozany...
21. 9. 2022 | Mladší žáci
Brozanští začali výborně, už ve druhé minutě utkání se po...

Stránky

Google play

VÝBĚR ZE SUVENÝRŮ

CD s oficiální hymnou
Cena:
50 Kč

SOCIÁLNÍ SÍTĚ | FACEBOOK & TWITTER